Fotograf na nasz ślub - podejmujemy trudną decyzję

Dodane: 01-08-2014 07:30
Fotograf na nasz ślub - podejmujemy trudną decyzję Fotografia ślubna to bardzo ciekawy temat, zwłaszcza jeśli potraktować go od strony... fotografii. Zdecydowanie jest to fotografia komercyjna, jednak czy mimo wszystko również artystyczna? Rozczaruję was, większość zdjęć ślubnych jest po prostu zła, nawet pod względem techniki fotografowania, a co dopiero jeśli chodzi o artyzm. W wypadku tego rodzaju usługi...Fotografia ślubna to bardzo ciekawy temat, zwłaszcza jeśli potraktować go od strony... fotografii. Zdecydowanie jest to fotografia komercyjna, jednak czy mimo wszystko również artystyczna?

Rozczaruję was, większość zdjęć ślubnych jest po prostu zła, nawet pod względem techniki fotografowania, a co dopiero jeśli chodzi o artyzm. W wypadku tego rodzaju usługi najważniejszy głos ma rynek, dlatego liczy się - najczęściej cena.

Ja mam z tym czynnikiem pewien problem, ponieważ część "fotografów" reprezentuje taki żenujący poziom, że równie dobrze zdjęcia mógłby zrobić KTOKOLWIEK z zaproszonych gości. Ale usługi takich "artystów" są po prostu tanie.

Inna kwestia, że są również zdjęcia wybitne. Za tym idzie dość wysoka cena, oraz trudność z rezerwacją terminu. Nic dziwnego, jakość musi być droga, a i tak chętnych nie brakuje. Czy warto zatrudnić takiego artystę na swoim ślubie? Cóż, to zależy jakie kto ma gusta. Dobre zdjęcia zawsze będą piękną pamiątką, którą z dumą będzie można pokazywać następnym pokoleniom. Moim zdaniem - warto. Bo to jedyne (poza wspomnieniami) co zostanie z tego wyjątkowego dnia. Fotografia ślubna Gorzów
Więcej informacji także tutaj zdjęcia ślubne gorzów
Więcej informacji także tutaj fotograf ślubny Gorzów
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: fotograf ślubny Gorzów - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.
Na temat zdjęcia ślubne gorzów to też niezłe źródło